Lajmi që bëri bujë, Kylie Jenner 4 muajshe shtatëzënë

Kliko per me shume info

E pabesueshme por e vërtetë, ylli televiziv, vetëm 20-vjecare, është shtatëzënë.

Bëhet fjalë për Kylie Jenner. TMZ e cila publikoi e para lajmin se 20-vjeçarja është në pritje të fëmijës reperin Travis Scott.

Kliko per me shume info

Kylie nisi një lidhje të re me reperin e “Butterfly Effect” në prill, pasi u nda nga lidhja e gjatë me Tyga. Ndërkohë Daily Mail e ka konfirmuar lajmin ditën e premte, duke thënë se “ata ua kanë treguar lajmin miqve disa javë më parë” dhe “familja e dinë prej pak kohësh.

Travis po ashtu ka zbuluar se 20-vjecarja është katër muajshe shtatzënë dhe se është në pritje të një vajze. Ajo është shumë e gëzuar, por edhe Travis po ashtu. Motra e Kim Kardashian nuk është parë më në dalje publike që nga festa e 20-vjetorit të saj në muajin gusht, kur kishte veshur një bluzë oversize.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.