Klaudia Pepa thyen heshtjen, shpjegon pse e quajti Albin vëlla: E përkufizova si familje pasi ashtu është për mua

Kliko per me shume info

Thyhet heshtja! Pas bujës që bëri mesazhi i sai dedikuar ish- bashkëshortit, Albi Nako, duke e quajtur vëlla, ajo ka një përgjigje.

Vetë Klaudia është vënë në dijeni të gjithë komenteve fyese ndaj më në fund ka reaguar edhe vetë, po nëprmjet një komenti ku shpjegon pse e quajti ish bashkëshortin “vëllai i madh”.

Kliko per me shume info

“Për ata që nuk e kanë kuptuar…Një vëlla është miku që ta jep natyra. Një vëlla është i afërt si duart dhe këmbët . Unë e përkufizova Albin si një familje sepse e tillë është për mua. Nëse fjalët më dalin nga zemra , nuk janë asnjëherë të gabuara,”-është shprehur ajo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.