Kallashi nuk përmbahet, bën “twerk” para Noizyt

Mbrëmjen e kaluar reperi Noizy dhe Kallashi ishin të ftuar të performonin në një club së bashku. Lajmi u bë i ditur nga të dy përmes rrjeteve sociale.

Dhe interesi ishte i madh për të ndjekur shfaqjen që do të bënin të dy. Në skenë është ngjitur Noizy si fillim dhe teksa ai performonte pjesë e performancës ishte edhe kërcimtarja, Kallashi. Ai shihet duke “twerk” para Noizyt dhe shumë fansave.

LEXO EDHE:  Andrra ka ditëlindjen, Sinan Hoxha e mahnit me dhuratën që i bën
Kliko per me shume info

E veshur në një mënyrë shumë provokuese Kallashi ka “çmendur” të gjithë.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here