Jozefina Topalli kalon fundjavën buzë detit, ja kush e shoqëron

Kliko per me shume info

Ish – deputetja e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli ka zgjedhur të relaksohet këtë fundjavë me familjarët e saj.

Në disa foto të publikuara në ‘Facebook’ ish- kryetarja e Parlamentit na tregon se fundjavën po e kalon me djalin e saj, Genarin në një restorant buzë detit, por nuk jep më shumë detaje.

Kliko per me shume info

Topalli duket mjaft në formë dhe e veshur me një triko të zezë dhe një palë syzë të zeza.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.