Jason Derulo ‘’viktimë’’ e një grabitje, i marrin 300 mijë dollarë në shtëpi

Kliko per me shume info

Këngëtari shumë i mirënjohur në Amerikë dhe në të gjithë botën, Jason Derulo ka rënë viktimë e një vjedhje.

Persona ende të paidentifikuar kanë hyrë me forcë në shtëpinë e këngëtarit në Los Angeles ku kanë rrëmbyer të gjitha aksesorët e këngëtarit plus 300 mijë dollarë.

Kliko per me shume info

Hajdutët fillimisht kanë thyer një dritare më pas kanë shkelmuar derën kryesore për të hyrë në shtëpinë e tij raporton Daily Mail.

Atentati është kryer me shumë lehtësi dhe autoritetet përkatëse dyshojnë se një ndër autorët e krimit është njeri i brendshëm i cili e njeh mirë shtëpinë.
Këngëtari 28 vjeç gjatë kohës së krimit ndodhej në Neë York për takime pune.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.