Haradinaj kryeministër, plasin fishekzjarret në Prishtinë (Video)

Me 62 vota pro dhe një abstenim, Ramush Haradinaj u zgjodh kryeministri i Kosovës. Në sheshin Skënderbeu” në Prishtinë kanë nisur menjëherë festimet.

Qielli i kryeqytetit është ndriçuar nga fishekzjarrët e shumta që janë ndezur për të festuar zgjedhjen e Haradinajt kryeministër.

Kliko per me shume info

Ramush Haradinaj do të jetë kryeministër i Kosovës për katër vitet e ardhshme.

Pas zgjedhjes së Haradinajt për kryeministër, në Prishtinë po …

Pas zgjedhjes së Haradinajt për kryeministër, në Prishtinë po festojnë simpatizantët e koalicionit PANA me fishekzjarre

Posted by Telegrafi.com on Samstag, 9. September 2017

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.