Gruaja nga Fieri presion të dashurit të vajzës: Tallesh me vajzën time ti? Hajde të sqarojmë ca gjëra

Kliko per me shume info

Një i ri nga Fieri i cili dyshonte se e dashura e tij ishte shtatzënë ka takuar nënën e saj.

Sipas gazetarit të “Aldo Morning Show”, sapo djali ka zbuluar se e dashura nuk ishte shtatzënë ka dashur t’i japë fund lidhjes. Por, nëna e vajzës i ka telefonuar të dashurit të vajzës dhe sipas gazetarit i ka thënë: “Kemi disa gjëra për të sqaruar, tallesh me vajzën time ti”, dhe i kërkuar që t’i bëjnë gjërat familjare.

Kliko per me shume info

“Një djalë është detyruar të takoj të ëmën e të dashurës së tij pasi mendonte se e dashura e tij ishte shtatzënë. Por, pasi kanë kaluar disa ditë, vajza ka zbuluar se nuk ishte dhe djali ka dashur t’i japë fund lidhjes”, tha gazetari. /tvklan

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.