Gruaja braktis burrin dhe vajzat, ikën me të dashurin e ri

Kliko per me shume info

Një grua në Vlorë ka braktisur bashkëshortin dhe dy vajzat dhe është larguar me të dashurin e ri.

Sipas gazetarit të “Aldo Morning Show”, burri për të mos u ndarë i kishte kërkuar gruas që të largoheshin nga fshati. Por, gruaja jo vetëm që nuk ka pranuar, por është larguar me të dashurin 2 vite më të madh.

Kliko per me shume info

“Një lajm na vjen nga fshati Gumenicë në Vlorë ku një grua e martuar nënë e dy vajzave të vogla ishte kapur nga bashkëshorti i saj duke e tradhëtuar me një bashkëfshatar dy vite më të madh. Për të mos e lënë burri i kishte thënë gruas lëre atë personin dhe hajde të largohemi nga fshati. Por, gruaja nuk kishte pranuar, por i kishte lënë vajzat bashkëshortit dhe ishte larguar me të dashurin e ri”, tha gazetari.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.