Foshnja hëngri hashash, ndodhet në spital në gjendje të rëndë për jetën

Një vajzë e vogël, vetëm 1 vjeçe është dërguar në spital në gjendje të rëndë për jetën, pasi është konstatuar se ka konsumuar hashash.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në provincën e Torinos, në qytezën e San Vittore Olona.
Menjëherë pas konsumimit të lëndës narkotike e vogla është transportuar me urgjencë në spital ku ndodhet në kujdesin intensiv të mjekëve.

LEXO EDHE:  Shënimet e Comey për Trump: “Kemi prostitutat më të bukura në botë”
Kliko per me shume info

Në banesën e familjes kanë shkuar dhe agjentët që kanë kontrolluar se ku e ka gjetur drogën vogëlushja.
Gjithashtu janë marrë në pyetje prindërit e saj.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here