Ermali komplimenton Besin në foton e fundit, aktori e turpëron: ‘’Akoma nuk e kam gjet zarfin tënd nga dasma’’

Shoqëria e Ermal Mamaqit dhe Bes Kallakut është vlerësuar gjithmonë nga të gjithë. Batutat e tyre dhe lojrat që shoesh herë bëjnë janë më të preferuarat e publikut.

Së fundmi ka qene Ermal Mamaqi ai që ka thumbuar Besin, por ky i fundit nuk ia ka përtuar me përgjigjen. Në një foto të publikuar nga Besi në ‘Instagram’ nga dasma, Ermal Mamaqi ka komentuar duke i shkruar:
“Sa i miiiir. Vdektë Olti Curri për ty.”

LEXO EDHE:  Eminem, 10 vite pa alkool dhe askush nuk e dinte
Kliko per me shume info

Por Bes Kallaku nuk është përmbajtur dhe ja ka kthyer menjëherë duke shkruar:
“Kështu vazhdo, je i paarritshëm, akoma nuk e kam gjet zarfin tënd nga dasma… hahahaha,”-ka përfunduar aktori.

 

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here