Kur Era Istrefi pozon, fotot ‘’thyejnë’’ rrjetin (Foto)

Era Istrefi befason sërish me foton e saj të fundit në Instagram! Këngëtarja duket se është shumë seksi dhe se stili i saj i ri po i shkon shumë përshtati asaj.

Era kishte ndryshuar ngjyrën e saj të flokëve kohëve të fundit duke i bërë ato nga e bardha në të zezë, e duket se stili i ri e ka bërë këngëtaren që të duket më seksi.
Përveç pamjes së saj Era pritet që së shpejti të vijë me një këngë të re, e cila do të lansohet gjatë këtij viti.

LEXO EDHE:  Publikohet biseda e Kastro Zizos dhe ish-bashkëshortes, e pyet për fëmijën, shihni si i kthehet
Kliko per me shume info

Kështu së paku kishin paralajmëruar producentët e saj gjatë këtij viti.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here