E rëndë në Elbasan/ Konfliktohen për pronën, dy persona plagosin me thikë të riun

Një ngjarje e rëndë është raportuar në Elbasan, ku një personë shtë plagosur me thikë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Haxhias”, ku shtetasi me iniciale nga S.P dhe E.P. gjatë një konflikti për motive të dobëta pronësie, kanë plagosur 30 vjeçarin P. Teta. Ky i fundit është dërguar për ndihmë mjekësore në spitalin Kirurgjik Elbasan dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Kliko per me shume info

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet hetimore dhe procedurale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here