E rëndë/ Burri përdhunoi binjaken e gruas, justifikohet se e ka ngatërruar me partneren

Një njeri nga Melbourne, i cili ka dhunuar motrën identike binjake të gruas së tij, është burgosur- pasi pretendoi se sulmi ndodhi për shkak se ai e ka ngatërruar atë për motrën e saj.

24 vjecari u dënua me katër vjet burgim, pasi u dënua për përdhunim dhe sulme të pahijshme, raporton Herald Sun, transmeton Indeksonline.

LEXO EDHE:  Burri i kërkoi të bënin seks, gruaja i pret penisin me thikë buke
Kliko per me shume info

Ai i kishte thënë policisë se viktima ishte një gënjeshtare dhe se këtë po e bën me qëllim- por gjykata dëgjoi se i kishte thënë asaj se ai kishte fantazuar gjithmonë të kishte marrëdhënie seksuale me të.
Sipas versionit të policisë, vajza ishte duke qëndruar tek motra e saj. Ajo kishte qenë duke fjetur në dhomë, kur burri i motrës kishte hyrë për të folur me të, por më vonë i kishte tërhequr rrobat e saja e kishte përdhunuar.
Ai disa herë e kishte pohuar në polici se gruaja e tij dhe viktima dukeshin identik me njërin tjetrin.

LEXO EDHE:  Roza Lati e thotë haptazi: Ky është drejtori që më ngacmoi, ja çfarë i bëra

 

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here