Shifrat, ja sa kushtoi dasma e Marina Vjollcës me Getoar Selimin te “Gjiri i Lalzit”

Kliko per me shume info

Dasma e moderatores Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi ka qenë “temë dite” për mediat rozë.

Ata u martuan mbrëmjen e të dielës në Gjirin e Lalzit, në një ceremoni me rreth 600 të ftuar. Por sa mund të ketë kushtuar gjithë dasma e çiftit të famshëm.

Kliko per me shume info

Dasma e bujshme ka kushtuar në total rreth 130 mijë euro, ku 80 mijë euro mendohet të ketë kushtuar vetëm organizimi tek Gjiri i Lalzit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.