Përballja me Shqipërinë më 6 tetor, Spanja publikon cmimet e biletave

Spanja ka publikuar cmimet e biletave për ndeshjen që do të zhvilloje me Shqipërinë në kuadër të eleminatoreve të Botërorit “Rusi 2018”.

Ndeshja do të luhet në stadiumin “Jose Rico Perez” dhe bileta më e lirë do të jetë 20 Euro ndërsa më e shtrenjta që është në zonën qendrore të stadiumit kushton 60 Euro.

Kliko per me shume info

Në ndeshjen e parë të zhvilluar në stadiumin “Loro Borici” Spanja fitoi me rezultatin 2-0.

Shqipëria në dy ndeshjet e mbetura kundës Spanjës dhe Italisë ka si synim që të arrijë vendin e tretë në grup./LajmiFundit.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.