BMW X6 e “përgjakur” tmerron qytetaret në Berlin

Kliko per me shume info

Një makinë “BMW X6” ka tmerruar qytetarët në rrugët e Berlinit pasi në pjesën e prapme ishte e “përgjakur”.

Të paktën kështu të jepte përshtypje nëse e shikoje nga larg, por e vërteta është krejt ndryshe.

Kliko per me shume info

Pas alarmit të ngritur nga qytetarët, Policia e Berlinit e ka ndaluar menjëherë drejtuesin e mjetit, dhe pas verifikimeve ka rezultuar se ajo ka qenë thjesht një “pikturë horror”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.