Me bikini, Xhensila nusja përrallore shfaqet provokuese (Foto)

Xhensila Myrtezaj vijon me pushimet e muajit të mjaltit, ku në cdo fotografi, shfaqet mahnitëse.

Ajo dhe Besi kanë zgjedhur Dubain për të pushuar ndërsa na kanë mbajtur pranë me imazhe nga atje, shkruan lajmi.net
Xhensila, në imazhin e fundit të publikuar në Instagram shfaqet e mahnitshme në bikini ndërsa ambienti në të cilin e ka realizuar fotografinë duket i mahnitshëm.

LEXO EDHE:  Publikohet biseda e Kastro Zizos dhe ish-bashkëshortes, e pyet për fëmijën, shihni si i kthehet
Kliko per me shume info

Kujtojmë se dyshja dashurinë e tyre me martesë e kurorëzuan në një ambient përrallor.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here