Berisha: Rama ka frikë nga gratë, kur s’u mbyll dot gojën me “dorë”, “xhentellmeni” mbyll veshët!

Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në faqen e tij në “Facebook”, ka komentuar veprimin e kryeministrit Edi Rama dje në Kuvend.

Kryeministri në momentin që kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi mori fjalën për të folur në seancën plenare vendosi kufjet në vesh për të mos dëgjuar kritikat e saj.

Kliko per me shume info

E ndërsa Berisha ka komentin e tij në lidhje me këtë, ish-kryeministri është shprehur se ky veprim tregon frikën që ka Rama nga gratë, “kur nuk u mbyll dot gojën me  “dorë”, “xhentellmeni” mbyll veshet!

Statusi i plotë

Kjo foto provon dhe njehere kompleksin e Rames nga grate. Kur nuk u mbyll dot gojen me “dore”, “xhentellmeni” mbyll veshet! sb

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.