I thanë se do të bëhet me motër, e vogla qan pa pushim (Video)

Kliko per me shume info

Nuk është aspak e lumtur se do të bëhet me motër, e vogla qan shumë kur e merr vesh.

Dy vjeçare me emrin Piper. Piper mori vesh se nëna e saj lindi një vajzë, dhe duket se e mori me të vërtetë shumë personale këtë.
Ajo pikëllohet dhe nervozohet shumë me babin e saj, i cili është prapa kamerës, përderisa ai e pyet atë se a është gëzuar që është bërë me motër.

Kliko per me shume info

Videoja përfundon me Piperin duke ia dhënë atij një përqafim. Shikojeni videon që ka më shumë se 5 milionë shikime në YouTube:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.