Balla urdhër deputetëve të PS-së: S’ka më udhëtime jashtë shtetit!

Kreu i grupit Taulant Balla tha sot gjatë mbledhjes së kryesisë dhe grupit parlamentar të PS-së se nuk do të ketë më udhëtime jashtë shtetit si më parë.

Balla tha se do të ketë ulje të shpenzimeve për vizita jashtë shtetit.

Kliko per me shume info

“S’ka më udhëtime jashtë shtetit, do ketë ulje të shpenzimeve për vizita jashtë shtetit”, ka theksuar Balla.
Madje ky urdhër është vendosur në marrëveshjen e bashkëpunimit dhe mirëkuptimit me Ballës, sekretarit dhe ministrave. Kjo marrëveshje do t’i shpërndahet deputetëve që do nënshkruajnë marrjen në dijeni për të.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.