Aurela Hoxha në kohën kur moderonte me Ardit Gjebrean, publikohen fotot

Kliko per me shume info

Aktore, moderatore dhe velinë. Bëhet fjalë për Aurela Hoxhën. Ajo është një nga vajzat më të komentuara të shoubizit shqiptar.

E përfolur për linjat e saj fizike, ndërhyrjet e mundshme estetike, por edhe për pjesëmarrjen në evente të huaja ku ka takuar shpesh emra të njohur botëror, ajo ka mbledhur në rrjetet sociale mijëra ndjekës. Hoxha ka provuar edhe televizionin ku mund të përmendim drejtimin e emisionit ‘Shopping Queen’, por me gjasa një shfaqje tjetër të saj mund ta keni harruar.

Kliko per me shume info

Ka qënë Ardit Gjebrea ai që ka risjellë edhe njëherë pamjet kur Aurela Hoxha konkuronte si velinë e spektaklit ‘E Diela Shqiptare’ ku arriti të përzgjidhej në katërshen më të mirë.

Modelja shfaqet me një look tjetër, por mbetet sërish në të njëjtën nuancë të errët të ngjyrës së flokëve. Ndiqni videon e mëposhtme në minutin 3:00 për të parë Aurela Hoxhën në eksperiencën e saj televizive në ‘Tv Klan’ 10 vite më parë, kujtuar nga Ardit Gjebrea me rastin e 10 vjetorit të tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.