Anxhelina heq dorë, fshin të gjithë fotot me deputetin shqiptar (Foto)

Kliko per me shume info

Këngëtarja shqiptare që jeton në Gjermani, Anxhelina Shala u bë temë në portalet pas pretendimeve të saj që kishte lidhje dashurie me deputetin nga radhët e NISMA për Kosovën, Haxhi Shalën.

Madje ajo ka publikuar edhe foto intime me deputetin ne rrjetin sociale Instagram dhe është shprehur se e do shumë.
Por sot, duket se Anxhelina ka hequr dorë nga publikimi i fotografive në Instagram pasi ka fshirë të gjitha fotot që kishte me Haxhi Shalën.

Kliko per me shume info

Ende nuk dihet shkaku që e ka detyruar këngëtaret të marrë këtë vendim të madh për jetën e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.