Aktorja Amine Gulse shtrohet me urgjencë në spital

Kliko per me shume info

Mediat e huaja bëjnë me dije se aktorja e njohur Amine Gulse është shtruar me urgjencë në një spital në Stamboll.

24-vjecarja është shtruar në spital mbrëmjën e të martës, ndërkohë mjekët bejnë me dije se ka pasur probleme me apandesitin, ku i është nënshtruar menjëherë një operacioni.

Kliko per me shume info

E dashura e futbollistit Mesut Ozil tashmë ndodhet jashtë rrezikut për jetën dhe pritet të dalë nga spitali brenda dy ditësh.

Gulse në vitin 2014 u shpall “Miss World Turkey”, ndërsa në vitin 2015 nisi karrierën si aktore duke luajtur përkrah Tolgahan Sayisman në Serialin “Mos u dorëzo”./LajmiFundit.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.