Aktores shqiptare i humb patenta, jep “shpërblim” për atë që e gjen

Kliko per me shume info

Aktores shqiptare Olta Daku i ka humbur patenta në Korcë.

Në një postim në Facebook ajo shkruan se i ka humbur patenta dhe ka mbetur në Korcë, teksa shton se kush e gjen ka një të qerasur.

Kliko per me shume info

“Mirmengjes miq . Me ka humbur patenta dhe kam mbetur ne Korçe, poooor do bej si do bej dhe javen tjeter nga e merkura ne te diele jam ne Tirane per komedine ” 8 FEMRAT ” 27-28-29-30-1 dhe 5-6 tetor .Kush e gjen patenten ka nje te qerasur”, shkruan Olta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.