Zjarrfikësja më seksi në botë (Foto)

Një 30-vjeçare nga Norvegjia është quajtur nga ndjekësit e saj në rrjetet sociale si zjarrfikësja më seksi në botë.

Falë fotove të saj me bikini në Instagram, 30-vjeçarja Gunn Narten po bëhet e njohur në të gjithë botën.

Kliko per me shume info

Bukuroshja bjonde poston shumë foto me bikini, duke bërë stërvitje në palestër dhe gjithashtu në orarin e punës.

Gunn thotë se edhe pse ka një punë të rrezikshme, ajo nuk ka aspak frikë. Gjithashtu, thotë se kolegët e saj nuk e vënë re fare bukurinë e saj.

Për këtë të dytën kemi dyshime…citon top channel.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.