Zihen për një grumbull zhavorri, nipi plagos burrë e grua në Mamurras

Një krim në familje ndodhi mbrëmjen e sotme në Mamurras.

Nipi goditi me mjete të forta xhaxhain dhe gruan e tij, Agustin e Manushe Shpani.

Kliko per me shume info

Policia tha se shtetasi Evis Shpani është autor i ngjarjes.

Ai është arrestuar ndërsa të plagosurit janë dërguar në spital.

Motivi i sherrit mësohet se ka qenë për një grumbull zhavorri./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.