‘’Vogue Arabia’’ mbulon modelen më të njohur në botë (Foto)

Kliko per me shume info

Bella Hadid është mbuluar për Vogue Arabia.

Ky është lajmi që ka bërë bujë në mediat rozë. Modelja më e famshme në botë, është përzgjedhur për të inauguruar numrin e shtatorit të “Vogue Arabia”, dhe kjo është bërë sipas kërkesave të tyre.  20-vjeçarja, shihet krejtësisht ndryshe. Asnjë pjesë të trupit të lënë jashtë, si një zonjushë e vërtetë.

Kliko per me shume info

Ndërkohë, mësohet se fotografia e këtij seti është i famshmi Karl Lagerfeld.
Ndërkohë, është bërë bujë dhe deklarata e Bellës në një intervistë, por ende nuk jemi të qartë se për cfarë e kishte saktësisht ajo.
“Mendoj se po tregove shumë në rrjetet sociale, njerëzit do të duan edhe më shumë. Jam e shqetësuar për privatësinë time dhe të familjes. Është mirë që të vë disa kufi”, tha Bella.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.