“Vezë, djathë dhe domate, vetëm kaq u jep shteti ushtarëve që po fikin zjarret”

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në Facebook një status ku publikon denoncimin e një ushtari, i cili
ankohet për mënyrën se si po trajtohen nga shteti ushtarët të cilët janë në mision për shuarjen e zjarreve në vend.

Ja statusi i plotë:
Ushtari dixhital denoncon:
Mengjesin qesharak qe u japin tek shuajne zjarret ne malet e Pukes!

Kliko per me shume info

Nje veze e ziere 70 kalori, nje domate e dhe nje cope djathe. Duke
pershendetur efektivin e ketij reparti dhe te gjithe ata qe marrin pjese
ne shuarjen e zjarreve, denoj me ashpersine me te madhe kete
qendrim si nje turp dhe deshmi e korrupsionit! Kjo eshte diete e forte
per te rene ne peshe! sb

“mirmbrema doktor. shikoje se me cfar e ushqen ushtrin tone noriega bashk me mimi striptisten ku racion eshte dhe ne mengjes ne puke duke fik zjarr jemi batalioni 1010 vau dejes dalim nga ora 5 e mjesit dhe ng ora 10:00 na
sjedhin kte ushqim”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.