Vdes papritur gazetarja shqiptare, ja mesazhi i vajzës

Kliko per me shume info

Ndahet nga jeta ne menyre te papritur gazetarja shqiptare Arlinda Canaj.

Lajmi eshte dhene nga vajza e gazetares. Canaj ka punuar ne sektorin e kultures ne disamedia te shkriuara dhe elektronike ne vend. “Me hidherimin me te thelle ju njoftoj se Arlinda ka nderruar jete.

Kliko per me shume info

Ju kerkoj tjeni e mirkuptueshem dhe kush e njihte vertete te vije ne rrugen qemal stafa pallati 577/2 ap 11… Flm x mirkuptimin (ju lajmroj une vajza e saj Patty)”, thuhet ne faqen e gazetares ne FB./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.