Valbona Selimllari foto me bikini, shokohen fansat. Por ja një detaj që bëri përshtypje (Foto)

Kliko per me shume info

Ish-missi i parë në vend, Valbona Selimllari është kapur mat teksa relaksohej në plazh me fëmijët e saj.

Valbona me bikini, mahnit fansat e saj. Ajo tregon se pavarsisht moshës, bukuria dhe hijëshia qëndron. Mund të shihet qartë që trupi i saj është shumë i rregullt dhe i bukur. Por nuk është vetëm kjo që habiti fansat. Në foto Valbona shihet me fëmijët e saj.

Kliko per me shume info

PËr këta të fundit, ajo është shprehur se nuk dëshiron ti nxjerrë shumë në kamera, pasi kjo është një zgjedhje e tyre kur të rriten, nëse duan apo jo të bëhen publikë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.