Vajza shkodrane: Si e zbulova që i fejuari është homoseksual, me tradhëtonte me…

Kliko per me shume info

Kishte menduar se ishte dashuria e jetës dhe ëndërronte të shkonte me të drejt altarit, por tronditja që ka pësuar është e madhe. Një vajzë e re shkodrane ka dërguar në faqen tonë “Filozofia e Jetës” si mësoi se i fejuari i saj prej 3 vitesh, është homoseksual. Ajo thotë se njeriu që dashuronte e ka tradhëtuar me një mikun e tyre.

“Jam 22 vjeçe nga Shkodra. E fejume prej 8 muajsh me një djalë nga Lushnja. E kam njohur kur bënim shkollën e lartë bashkë në Tiranë. U dashuruam dhe pas 1 viti u fejuam. Gjithçka dukej mirë. Vija re që shkruante shumë në telefon, edhe kur ja kapja si me stil e shihja që shkruante me një shokun tonë. Gjallë se më shkonte mendja o njerëz sepse thoja muhabete djemsh. Por kur vuna re që bisedat u banin natën madje e merrte telefonin edhe në banjë nisa të dyshoj se mos e ka vënë emrin e ndonjë femre me emrin e shokut tonë.

Kliko per me shume info

Një ditë kur ai po lahej i vjen nje sms ku shkruhej: mos e prek ata lopen. Me iku gjaku, nji ta hap e lexoj sms e ketyre, disa se besoj te tjerat I ka fshi ku flisnin me fjalor erotik per skenat intime mes tyne. Jam shokuar. Nisa me bertit e zotnia ma pohoi ne sy me tha qe ai e elektrizon.  nese sdo e kisha kap rrezik ishim martu. Ne I ruhemi mos na i marrin partneret femrat, por disa djem jane me keq. Ne hall jam si me thane familjes. Ne si familje se konceptojne kete gja”, rrëfen ajo.shkodra news

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here