“1 mijë euro nata se do paguaj 5 truprojat”/ Kuksiania shokon djalin: Hajde të dielën

Prostitucioni online është një nga format më të përhapura ditët e sotme. Të shumtë janë ata që zgjedhin të bëjnë pazare përmes rrjeteve sociale dhe më pas të takohen. Mirëpo, duket se në Shqipëri janë në një masë të madhe “pazare” të tilla.

Një djalë nga Tirana, shkruan në redaksinë e JOQ, se është i tronditur nga ajo që ka biseduar me një vajzë. Vajza, e cila hiqet sikur është nga Kosova, del më pas se është nga Kukësi dhe fton djalin ditën e diel që të shkojë në shtëpinë e saj, por me 1 mijë euro për një orë pasi duhet të paguajë dhe 5 truprojat.

LEXO EDHE:  Ish ylli i "Playboy" flet për lidhjen me Trump: Bëmë seks në takimin e parë, si u ndjeva kur ai më ofroi para...
Kliko per me shume info

Biseda më poshtë:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here