Vajza e Eli Farës tregon çfarë e ka të moshuarin që u kap “mat” në jaht

Kliko per me shume info

Pak ditë me pare në mediat rozë qarkulloi një foto ku duket Marina Fara e shoqëruar nga një i moshuar në një jaht privat.

Marina ka sqaruar gjithçka përsa i përket kësaj fotoje. “Personi në fjalë është daja e mikut tim dhe kemi bërë një foto në rastësi në mesin e një shoqërie. Ajo foto është keqpërdorur. Nëse do kishim diccka më tepër nuk do e kisha publikuar në asnjë lloj rrjeti social.”, tha Marina për Tabloid.

Kliko per me shume info

“Faqet në Instagram shpifin pa pasur asnjë informacion dhe pa e ditur se cfarë marrëdhënie kanë njerëzit midis tyre, shpifin dhe trillojnë”, shtoi ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.