Denoncimi/ “Shikoni çfarë uji del nga çezmat në Memaliaj”

Kliko per me shume info

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video ditën e sotme në faqen e tij në “Facebook”.

Videoja është dërguar nga një qytetar nga Memaliaj i cili denoncon se uji në çezmat është shumë i ndotur.

Kliko per me shume info

Në video shihet se uji që rrjedh nga rubineti në shtëpinë e këtij qytetari është shumë i pisët, aq sa nuk duket si ujë.

Satusi i plotë

Ky eshte uji qe furnizohet Memaliaj!

Shikoni videon dhe lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb

“Përshëndetje Z. Berisha, Quhem I.B. NGA Kuçova, kjo video që po dërgoj është nga qyteti memaliaj, shikojeni se çfarë uji vjen nga rubineti atje.”

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here