U ngacmua në rrugë, 22-vjeçarja e tmerruar rrëfen në polici: ‘Më tha bëjmë seks bashkë’

Kliko per me shume info

E tmerruar, një vajzë e re ka denoncuar në Komisariatin e Policisë Nr. 6 në Tiranë, se një person të cilin ajo nuk e njihte e ka ngacmuar seksualisht.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur më datë 09.08.2017, në Yrshek, pranë një restoranti.
Sipas burimeve, e reja ka deklaruar ne Polici se burri i panjohur i ka kërkuar të kryejnë marrëdhenie seksuale.

Kliko per me shume info

Blutë thanë se po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorit, dhe se po kqyren kamerat e sigurisë të rrugës dhe bizneseve pranë të cilave ka ndodhur ngjarja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.