U mburr me ushtaret që shuajnë zjarrin, komentuesit bëjnë Ramën për “ujë të ftohtë”…

Kliko per me shume info

Kryeministri Edi Rama gjeti heronjtë e ditës së sotme dhe fotot e tyre i postoi në Facebook.

Ato ishin dy ushtare në krye të detyrës që luftonin me flakët dhe sigurisht duhen vlerësuar për punën e vështirë.

Kliko per me shume info

Në mesin e komenteve përgëzuese për punën e tyre, ndjekësit e kryeministrit vënë re një detaj. Edhe pse ushtaret duken të lodhura e të sfilitura, ato e shuajnë zjarrin me lopata.

Të shumtë janë ata që e kritikojnë kryeministrin, madje njëri prej tyre i bën një krahasim me Berishën.

“Kur ia more qeverine Berishes the që vetem dy palë çizme më keni lëne, ndersa ty vetëm 2 lopata t’kanë ngel. Edhe ato me gjysmë bishti. Kryeministër lodër për femijë”., -shkruan ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.