E reja ‘’tund’’ dasmën, të ftuarit e harrojnë çiftin

Një dasëm në Turqi është bërë virale për shkak të një vajze që pa qëllim i ka marrë vëmendjen të gjithë njerëzve.

E gjithë vëmendja në këtë dasëm nuk është e përqendruar as te dhëndri dhe as te nusja, por te një vajzë.Dhe kjo pasi ajo i ka lënë të gjithë pa fjalë, duke u mahnitur me kërcimin e saj, belly dance.

Kliko per me shume info

Të gjithë të pranishmit e kanë duartrokitur atë pas performancës mbresëlënëse.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.