Tronditëse/ Turistët spanjollë ngordhin delfinin e vogël, arsyeja do t’ju lerë pa fjalë (Foto)

Kliko per me shume info

Një ngjarje tronditëse është raportuar në Spanjë, ku mësohet se një delfin i vogël mbeti viktimë e një akti të oaoërgjegjshëm.

Mësohet se disa turistë, të emocionuar pasi panë delfinin, e nxorrën nga uji për të bërë foto, por kjo ishte fatale për të. Ngjarja ndodhi në një plazhet e Spanjës, ku disa turistë të shkujdesur kanë nxjerrë delfinin e vogël, i cili pak kohë më parë kishte humbur nënën dhe bënë foto me të.

Kliko per me shume info

Ata e kanë mbajtur rreth 15 minuta jashtë ujit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.