“Ja trafikanti i rrezikshëm i drogës që punon në administratën e Ramës”

Kliko per me shume info

Ish-kryeministri Sali Berisha ka vijuar denoncimet ndaj kreut të qeverisë Rama në “Facebook”.

Berisha ka publikuar së fundmi mesazhin e “qytetarit dixhital”, i cili i shkruan për një person që ka qenë i dënuar me 10 vite burg për drogë, por tani punon me INUK në Vlorë.

Kliko per me shume info

Statusi i plotë

Nje nga lidhjet krenare te Norieges me krimin!

Aq sa mund te ndash tymin nga bloza, mund te ndash Ramen nga droga!
Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital! sb

“Si je z.berisha.desha tju denoncoj per 1 person shum te rrezikshem qe e kam pa duke leviz me makinen e ministris brendshme konretisht me makinen e inuk duke kontrollu te gjitha ndertimet ne vlore.Ky njeri eshte gent alizoti krahu djatht i sajmir tahirit i arrestum ne 2006 me 50 kile drog kur punonte si shofer te gjykata kushtetuse.eshte i denum me 10 vjet burg e tani punon te ministria brendshme.kete trafikant te rrezikshem e ka denoncu pd disa here por sic duket eshte shume i forte e nuk e leviz dot as kryeministri.si ka mundesi qe nje person pa shkoll dhr i denum per trafik droge punon ne administrate??si ka mundesi qe nje i denuar per trafik droge punon te inuku dhe ben terror ne vlore me fugon me targat e ministris brendshme???kjo zoti berisha eshte administrata e Edvinit…po kto si shef ai.te uroj jete te gjate..lider i popullit shqiptar”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.