Tradhëtinë e gruas nuk e përtypi dot, kërkoi hakmarrje. Burri fton gjithë fshatin për të parë atë që i bëri (Video)

Në Indi ndodhi një ngjarje që së fundmi po ndodh shpesh. Një burrë pasi ka kapur guan duke e tradhtuar, i ka bërë atë që s’e mendonte kurrë.

Ai ka ftuar të gjithë fshatin të shihnin atë që do u punonte të dyve, teksa i mbante të lidhur në oborr.
Kështu, ai ka marrë kamxhikun në dorë dhe më pas ka filluar që t’u gjuajë të dyve.

LEXO EDHE:  Parashikimi, sinoptikanët: Ja si do të jetë moti sot
Kliko per me shume info

Dhuna që ai përdor është ç’njerëzore dhe pamjet e publikuara janë mjaft të rënda.

{“videoid”: “1116936”, “sid”:”4″}

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here