Sipërfaqe toke që po digjet në Tepelëne, Berisha publikon videon: Tani që Timonieri e Xhafa nuk cënojnë hashashin

Një video është publikuar nga ish- kryeministri Sali Berisha, ku shihet se një sipërfaqje toke po digjet.

Me pamjet e bëra natën, të cilat i ka publikuar në Facebook, Berisha thotë se ndodhet në zonën e “Ujit të Ftohtë” në Tepelenë.

Kliko per me shume info

Në postimin e tij, deputeti demokrat nuk lë pa ironizuar Ramën dhe qeverinë e re të tij, të cilën e bëri zyrtare ditën e djeshme në Asamblenë e Partisë Socialiste.
“Zjarr në Tepelenë përballë Ujit të Ftohtë tani që kemi Timonierin me Xhafën që nuk iu cënon hashashin! Sb” shkruan Berisha në Facebook.

Zjarr ne Tepelene perballe Ujit te Ftohte tani qe kemi Timonierin me Xhafen qe nuk iu cenon hashashin! sb

Posted by Sali Berisha on Montag, 28. August 2017

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.