Tmerri në Sukth, i riu rrëfen: “I hapën kokën dhe e lanë në mes të rrugës”

Kliko per me shume info

Një aksident i tmerrshëm ka ndodhur në Sukth, pasi një makinë ka aksidentuar një të moshuar dhe e ka lënë në mes të rrugës me kokën e gjakosur.

Bërë me dije nga JOQ, referuar qytetarit dixhital, vonesa e ambulaancës ka qenë fatale.

Kliko per me shume info

“I hapën kokën dhe e lanë në mes të rrugës. A ka shtet në këtë vend a jo? Policat rrinin si qofte i dëgjova vetë kur thanë se shteti ka vdekur”- ka shkruar i riu për JOQ.
Kanë qenë banorët e zonës ata që e kanë ndihmuar të moshuarin duke i dhënë ndihmë e parë, ndërsa ende nuk dihen autorët që e aksidentuan.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.