Tmerri i pushuesve, adoleshenti vjedh celularë e portofolë në çadrat

Kliko per me shume info

Një 17 vjeçar është arrestuar nga policia e Himarës, pasi akuzohet se ka vjedhur disa pushues.

Sipas bluve, ka përfunduar në pranga shtetasi me iniciale R.Dh., i cili u kap në Dhërmi. 17-vjecari, sipas njoftimit zyrtar, në momentin e arrestimit, atij ju gjet një sasi prej 101 gram kanabis sativa.

Kliko per me shume info

Mbi te riun rendon akuza e vjedhjeve te pushuesve ne cadrat e plazhit. Gjatë kontrollit që kanë ushtruar nga policia në shezlonin ku ai po qëndronte, i janë gjetur 2 celularë “iPhone” ; 1 orë dore e markës ”Calvin Klein” dhe 1 portofol, të cilat i përkisnin shtetasit A.Rr., 18 vjeç, banues në Kosovë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.