Tmerr në plazh, 4 persona përdhunojnë të renë, bëjnë për spital të dashurin e saj

“Independent” raporton një ngjarje të rëndë që ka ndodhur në një plazh të njohur italian, Rimini. Katër persona kanë përdhunuar një vajzë nga Polonia dhe kanë rrahur brutalisht të dashurin e saj.

Mediat italiane raportojnë se të dashurit të vajzës i kishte humbur vetëdija pasi ishte goditur në kokë dhe ishte plaçkitur.

Kliko per me shume info

Kalimtarët e rastit e kishin lajmëruar policinë pasi e kishin parë çiftin e mbuluar në gjak në plazh. Çifti është shtruar në spital me lëndime të rënda. Policia italiane e ka nisur një hetim ndaj rastit dhe është në kërkim të dyshuarve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.