Grabitësit terrorizojnë pushuesin nga Kosova, i marrin makinën luksoze dhe 1500 Euro

Një 24-vjecar nga Kosova ka rënë pre e grabitjes nga persona të maskuar në mesnatë.

Shtetasi me iniciale B.H, 24 vjec, banues në Gjakovë ka bërë një denoncim në komisariatin e Krujës, ku ka thënë se dy persona të maskuar e të armatosur i kanë zënë pritë dhe i kanë marrë makinën e tij luksoze, tre telefona celularë si dhe paratë që kishte me vete, një shumë prej 1500 eurosh.

Kliko per me shume info

“Në Komisariatin e Policisë Krujë ka denoncuar shtetasi B.H, vjeç 24, banues në Gjakovë, Kosovë se më datë 26.08.2017, rreth orës 22:30, tek “Ura e Gjolës”, dy persona të maskuar dyshohet se njëri kishte armë, i kanë marrë mjetin tip “BMV X5”, 3 celularë dhe 1500 euro. Po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve “, thuhet në njoftimin e Policisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.