E frikshme në Shkodër, i riu tenton të përdhunojë 25-vjeçaren në mes të qytetit

Kliko per me shume info

Një ngjarje e frikshme ka ndodhur sot në zonën e njohur si “Sahati” në Shkodër.

Një 38-vjeçar ka dhunuar një vajzë rreth 25 vjeçe dhe dyshohet se ka tentuar edhe ta përdhunojë.

Kliko per me shume info

Agresori ka sulmuar fizikisht vajzën dhe më pas i ka marrë me forcë celularin dhe çantën.

Sipas informacioneve të policisë ai ka tentuar ta grabisë dhe përdhunojë vajzën njëkohësisht.

Shtetasi në fjalë është Arben Doda nga Burreli, i cili gjatë momentit të largimit nga vendngjarja është arrestuar menjëherë nga policia.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.