Të armatosura, dy gra grabisin bankën të veshura si murgesha

Kliko per me shume info

Dy janë shpallur në kërkim nga policia në Pensilvani pasi grabitën një bankë të veshura si murgesha.

Kamerat e sigurisë së bankës të sekuestruara nga policia kanë treguar se si dy gratë të veshura me të zeza dhe nën kërcënimin e armëve kanë mundur të marrin të gjitha paratë në Citizens Bank në Tannersville.

Kliko per me shume info

Nuk dihet ende, por nga vëzhgimi i pamjeve në kamerat e sigurisë mendohet se ato janë me origjinë hispanike./balkanweb

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.