Taylor Swift largohet nga rrjetet sociale, çfarë ka ndodhur me të?

Këngëtarja Taylor Swift ka shokuar fansat! Ajo numëronte mbi 102 milionë ndjekës në Instagram, dhe 85 milionë në Twitter, por këngëtarja vendosi t’i jap fund gjithçkaje, duke i fshirë llogaritë e saj nga rrjetet sociale.

Po ashtu edhe me Facebook-un, ku ka fshirë çdo postim të bërë që pas vitit 2015. Nuk dihet arsyeja që çoi këngëtaren të marrë këtë vendim, megjithatë burime pranë saj aludojnë në diçka të madhe, si paralajmërimin e albumit të saj të gjashtë. Ndërkohë, BBC shkruan se ka gjasa të jetë thjesht një rastësi, ose ndoshta ajo është viktimë e radhës e një sulmi kibernetik.

Kliko per me shume info

Ndërkohë komentet e fansave kanë qenë të shumtë, veçanërisht ata që duan rikthimin e këngëtares. ‘TS po rikthehet’,ka qenë hashtagu më i shpërndarë nga fansat lidhur me këtë ngjarje, ndërsa një fanse e zjarrtë e saj kishe komentuar: “Kam frikë të shkoj të fle.. po sikur Taylor të publikojë një këngë të re’, me dëshirën që ajo të rikthehet.
Taylor Sëift ka qenë shpesh herë e paragjykuar edhe për jetën e saj private, ndaj shumë fansa e kanë kritikuar dhe parë të arsyeshëm largimin e saj nga rrjetet sociale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.