Sulmi në SHBA, një i vrarë, disa pengje nga punonjësi i pakënaqur

Kliko per me shume info

Autoritetet thane se një person është vrarë dhe disa të tjerë raportohet të jenë marrë peng në një restorant në Charleston të Karolinës së Jugut të SHBA-së.

“Autori i ngjarjes është një punonjës i pakënaqur i këtij restoranti”, ka konfirmuar kryebashkiaku i këtij qyteti për Fox News.

Kliko per me shume info

Ndërkohë që policia lokale raporton se mbetet ende e paqartë se sa është numri i personave të marrë peng nga punonjësi, emri i të cilit ende nuk është bërë publik.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.