Skandali/ Reperi i njohur poston një video intime, por… (Foto +16)

Kliko per me shume info

Reperi Italian, Gue Pequeno, ka shokuar rrjetet sociale me videon e publikuar.

Ai ka shpërndarë në Instagram një video ku masturbohej e ky filmim në pak orë bëri xhiron e rrjeteve sociale.
Nga ajo që ai thotë në video duket sikur do t’ia dërgonte një personi të caktuar, por gabimisht e ka bërë atë publike.
Për pak çaste videoja u fshi nga vetë reperi, por ishte e mjaftueshme që të regjistrohej dhe shpërndahej nga përdoruesit e rrjetit që u habitën nga ky veprim.

Kliko per me shume info

Për këtë video kanë reaguar me ironi fansat e reperit dhe ndjekës të tjerë në publikun muzikor italian.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.